Rostex

Najpredávanejšie

Nožnice Rostex 250 mm, na plech, ručné, vystrihovacie, profi Skladom 15

Nožnice na plech vystrihovacieDĺžka: 250 mmHmotnosť: 0,44 kgPoužitie: na strihanie plechu do hrúbky…

33 €

Nožnice Rostex 300 mm, na plech, ručné, vystrihovacie, vyosené, profi Skladom 36

Nožnice na plech vyosenéDĺžka: 300 mmHmotnosť: 0,56 kgPoužitie: na strihanie plechu do hrúbky 1,3…

53 €

Značka ROSTEX  je česká výrobná spoločnosť s viac ako 90-ročnou tradíciou. 


Za obdobie svojej existencie získala značka ROSTEX významné postavenie na domácom trhu predovšetkým vďaka originálnemu technickému rieseniu, nadčasovému dizajnu a výberu najkvalitnejšie materiálový pri výrobe. 

Začiatok firmy ROSTEX  siaha až do roku 1925, keď bola postavená v malom juhomoravskom mestečku Vyškov neveľké prevádzka nesúca názov Železiarsky a oceliarsky priemysel, zaoberajúca sa výrobou drobného kovového tovaru. K tradíciám dnes vyrábaného sortimentu majú čo povedať začiatky 30. rokov, keď sa začalo s výrobou stavebného kovania  odlievaného z mosadze a zliatin zinku.

Významným medzníkom v histórii podniku je určite rok 1938. So začatím technologicky novej výroby vrchného stavebného kovaním z nehrdzavejúcej ocele. Dodnes je podnik jediným výrobcom stavebného kovania z nehrdzavejúcich materiálov v Českej republike. 

Nová známka ROSTEX, ktora chránila tento druh kovaním, sa stala medzi stavebníkmi pojmom. Súčasný program bohatý v sortimente sa premieta do niekoľkých odborov: výroba bezpečnostného kovania, výroba dverného a okenného kovania, výroba kovania pre profilové dvere v rozstupu 92 mm, výroba doplnkového kovania, výroba panikového kovaniavýroba nábytkového kovaniavýroba náradia, zákazková výroba na spracovanie plechov.    

V kategórii aktuálne zobrazujeme 6 produktov

© 2019 LIFETIME SLOVAKIA s.r.o.
Doprava zdarma nad 150 eur do 10 kg.