Mop Vileda SuperMocio Universal

Katalógové číslo: 2211733

Skladom 33 ks Dodanie od 3 do 10 dní

9.30 € s DPH


Nakúpte ešte za 150.00 € a
získajte dopravu Zadarmo

Zanechávajú vaše staré mopy na podlahu vaše povrchy mokré a všade je voda a malé kvapky? Potom je čas na nový superabsorpčný mop.

Či už váš maznáčik chodil po vašich dlaždiciach so špinavými labkami, ktoré nechávali stopy na podlahe, alebo sa vaše dieťa vrátilo špinavé domov, mop Vileda SuperMocio Universal to zvládne. Je vysoko absoropčný a účinne utiera vaše podlahy. Špinavá kuchyňa alebo kúpeľňa nie je prekážkou pre každodennú rutinu čistenia podláh.

Naše mopy Universal obsahujú vlákna, ktoré sú skvelé pre všetky typy podláh a sú mimoriadne odolné voči nečistotám. Vyčerpávajúce drhnutie je minulosťou. Absorpčný mop funguje ako hubka a vašu podlahu zanecháva žiarivo čistú. Pre jemné čistenie podlahy odporúčame hlavicu mopu poriadne vyžmýkať.

Dosiahnutie neprístupných miest nebolo nikdy tak jednoduché. Absorpčný mop ľahko vytrie vaše podlahy a jeho robustná rukoväť zaručuje pevné a stabilné uchopenie. Ak chcete zabezpečiť jeho hygienickú čistotu a predĺžiť jeho životnosť, môžete ho vyprať v práčke až na 60 ° C. Odpojte hlavicu mopu od rukoväti jedným rýchlym ťahom nahor. Tento univerzálny mop na podlahy je vhodný pre všetky druhy podláh i nečistôt.

Značka Vileda
EAN 4023103145115
Velkosť
© 2019 LIFETIME SLOVAKIA s.r.o.
Doprava zdarma nad 150 eur do 10 kg.