Fúriky a záhradné vozíky

Najpredávanejšie

Vozik Keter® EASY GO XL 62 L, sivý, záhradný, na drevo Skladom 9

- Vozík je veľmi ľahký a praktický. - Dobre premyslená konštrukcia a ergonomické uchopenie robí…

64 €

V našej senzačnej a komplexnej ponuke sa môžete pohodlne inšpirovať s kúpou toho najvhodnejšieho fúrika, alebo záhradného vozíka.

Rozoznávame rôzne výrobné modely, ktoré sú špecificke svojim konštrukčným prevedením a taktiež mnohorakou funkčnosťou. Rodeliť záhradné vozíky môžeme do kategórií : úžitkové vozíky, vyklápacie vozíky, sklápacie vozíky, ploché vozíky a skladacie vozíky.

Užítkové vozíky sú zvyčajne otvorené a odnimáteľné a sú prispôsobené na rýchle a ľahké čistenie. najčastejšie sa používa na prevoz rastlín, hnojív atď. Sú univerzálne so širokým spektrom využitia. Sklápacie vozíky a fúriky sú buď dvojkolesové, alebo štvorkolesové a ich charakteristickou vlastnosťou je jednoduché vyklápanie. Plochý záhradný vozík je pripravený k prevozu objemnejších matrerílov, pretože je bez bočných strán a je veľkým pomocníkom pre záhradkárov a na práce okolo domu. Skladacie záhradné vozíky majú svoju ukladaciu plochu zväčša z tkaniny a rámom. Používajú sa na prevoz ľachších vecí pretože majú nižšiu nosnosť. Napríklad na prevoz lístia.

Nenahraditeľnou súčasťou dobrého záhradkára je mať prichystané záhradné náradie.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 41 produktov

© 2019 LIFETIME SLOVAKIA s.r.o.
Doprava zdarma nad 150 eur do 10 kg.